Grupa Filmowa Grupa Filmowa
 

 
Mała Wielka Miłość
29 lutego 2008 odbędzie się premiera pierwszej polsko-amerykańskiej komedii Mała Wielka Miłość w reżyserii Łukasza Karwowskiego. Arek Tomiak jest autorem pięknych, pełnych barw i słońca zdjęć, zrealizowanych z rozmachem w Los Angeles i Warszawie. W filmie zobaczymy zabawne i wzruszajace kreacje młodych gwiazd kina. W rolę zakochanych wcielili się Agnieszka Grochowska oraz Joshua Leonard, znany polskim widzom z roli w kultowym amerykańskim horrorze "The Blair Witch Project". W filmie wystąpili także Marcin Bosak, Piotr Machalica, Krzysztof Stelmaszyk, Łukasz Simlat, Anna Guzik oraz Robert Forster nominowany do Oscara za rolę w filmie "Jackie Brown".


Agnieszka Grochowska i Joshua Leonard

Zdjęcia z planu filmu Mała Wielka Miłość
EKIPA
Poza usługami i własnymi projektami jesteśmy również producentem seriali. Realizowaliśmy zdjęcia do serialu filmowego w reżyserii Agnieszki Holland, Magdy Łazarkiewicz i Katarzyny Adamik pt. Ekipa dla ATM Grupa SA.


Zdjęcia z planu serialu "Ekipa"

Zdjęcia z planu serialu "Ekipa"
FANAA
Z sukcesem ukończyliśmy realizację 30 dni zdjeciowych dla Yash Raj Films, Bollywood. Film Fanaa - reż. Kunal Kohli z udziałem gwiaz kina hinduskiego, Aamir Khan i Kajol, byl kręcony w Zakopanem.


Zdjęcia z planu "Fanna" fot. Feliks Pastusiak

Zdjęcia z planu "Fanna" fot. Ewa Skoczkowska
WESELE W LOCARNO!
Na 57 Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Locarno w Szwajcarii WESELE w reżyserii Wojtka Smarzowskiego otrzymało nagrodę - Wyróżnienie Młodego Jury (Special Mention The Junior Jury). Ceremonia wręczenia nagród odbyła się późnym popołudniem w sobotę 14.08.2004. WESELE Wojtka Smarzowskiego uczestniczyło w konkursie międzynarodowym (International Competition) obok 17 innych filmów zaproszonych na festiwal w tej kategorii.


Wojtek Smarzowski na chwilę przed wręczeniem nagród

od lewej: Barbara Białkowska/serwis prasowy, Wojtek Smarzowski/reżyser,
Maurizio Di Rienzo/serwis prasowy,
Bartłomiej Topa/producent, aktor
 


 
© copyrights GRUPA FILMOWA 2007